כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

בריתות

תכנון בריתות נועד לגבש את טקס ברית המלה של בנכם או טקס הבריתה של בתכם. אלו טקסים אשר מסמלים את לידתם וגם מעבירים מסר מם המקורות. בברית, מוכנס הילד שלכם בברי אברהם אבינו, ובבריתה, אתם חוגגים את מתת-האל, שהיא הילדה שנולדה לכם. הטקסים הללו בדרך כלל אינטימיים ונועדו לקהל מועט מטעם המשפחה שיזמה את האירוע, אולם לעתים עורכות המשפחות בריתות המוניות אשר זהות בגודלן לאירועים כמו בר מצווה ובנות מצווה.

חברת הפקות אירועים לבריתות – קווים מנחים לבחירתה

על מנת לבחור חברה המספקת אירועים לבריתות חשוב מאד לבחור את אולם האירועים קודם לכן. בדרך כלל חברת הפקות היא שירות שמקבלים כששוכרים אולם. החברות הן גם בעלות הבית באותם אולמות וגם מעסיקות אנשי מקצוע שיסייעו לכם להרים ערב סוחף ובלתי נשכח. בחירת האולם צריכה להתבסס על כמה דברים: ראשית כל, התאמה למספר המוזמנים שתכננתם להביא לאירוע. שנית, התאמה לשירותים שביקשתם ליצוק אליו: אם תכננתם להשתמש בהגברה בשביל מוזיקה חיה, ולא רק בשביל מוזיקה מושמעת ונאומים, תצטרכו לוודא שתשתית ההגברה והתשתית האקוסטית מתאימה לדרישתכם.

כך תגדילו את הסיכויים שלכם לגרום לכל מוזמן ומוזמנת להגיע

שתפו את המוזמנים שלכם בדיון בתכנות שיח אלקטרוניות כמו האמייל והווצאפ. עדכנו אותם כי בקרוב ייערך ברית לרך הנולד או בריתה לתינוקת שזה עתה נולדה. בדקו, באמצעות פרסומים אלו, את נכונות האורחים להשתתף בטקס שלכם ואת המענה לאירוע שאתם מנסים להוביל. לאחר מכן, ערכו את ההזמנות והקפידו להדפיס על גביהן מסלולי הגעה לאירוע כולל קוד QR לסריקה לשם ניווט בתוכנת ניווט בסמארטפון.

כל תשתתפו בהכנות לאירוע ביום התהוותו

מומלץ להתייצב במקום האירוע מספר שעות לפני תחילתו ולוודא שהתאורה, ההגברה, דוכני המזון והריהוט מסודרים כפי שתכננתם וכפי שסיכמתם עם הנהלת האולם או גן האירועים. נציגי ההפקה ישתתפו אתכם בהכנות וישלימו חוסרים לקראת הוצאתו של האירוע אל הפועל. הם ידאגו ללוגיסטיקה מלאה בכל האולם, החל מהמטבח ועד חדרי הנוחות, מאולמות הסעודה ועד מתחמי קבלת הפנים. בסוף פרויקט ההכנה יעמדו לרשותכם אולם ומתחם קבלת פנים אשר עוצבו וטופחו על פי דרישותיכם, ויהיו מוכנים לארח את הקהל אשר הזמנתם.

 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר