כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

אולמות אירועים בדרום

במאמר שלפניכם נלמד כיצד לבחור אולמות אירועים בדרום לאירועים השונים. כשאתם בוחרים אולם, רצוי מאד להשקיע משאבי זמן מרובים בתהליך – בשל כך שהתאמה טובה שלו תקל עליכם מאד בתכנון האירוע ובהוצאתו לפועל. כשאתם בוחרים אולמות – הם יכולים להיות מקורים ללא צמחייה, או חשופים לאוויר הפתוח, עם צמחייה. האחרונים נקראים "גני אירועים", ובהם ניתן לחגוג גם בחורף, ולא רק בקיץ. בעונת החורף, גני האירועים מגובים בסגירת חורף, עם אמצעי חימום על השולחנות.

בחירת האולם – על פי כמות המוזמנים שיכולה להיות מוכלת בו

אל תסמכו על מראה עיניים: אם חברות הפקות מודיעות לכם כי ניתן להכיל עד X אנשים, המשמעות היא שהזזת רהיטים ודלפקים לא תסייע בהרחבת המקום. במקרה שאתם מבקשים להזמין עוד אורחים, רצוי לבחור באולם אחר, ובכך למנוע מצב של צפיפות.

בחינת עיצוב האולם – כך תעשו זאת נכון

תכננו את קונספט האירוע ואת הרעיון הכללי העומד מאחוריו. זה יאפשר לכם לדעת בקלות לאיזה עיצוב אתם צריכים לצפות כאשר אתם בוחרים אולם. לדוגמה, אם בחרתם אירוע אותנטי של פעם, אתם צריכים אולם עם קירות חומים, על טהרת עיצוב העץ, ודקים על רצפת גן האירועים. לעומת זאת, אם הקונספט הוא של היום, מודרני ועכשווי, העיצוב הלבן גם ברהיטים וגם בקירות ובתפאורה הוא שמועדף. כמובן שישנן פרמטרים נוספים שמומלץ לבחור כמו עיצוב האולם ברמה החיצונית (טירה/בניין/מתחם אירועים וכד') ומידת התאמתם לאופי האירוע שלכם.

תכנון האירוע הלכה למעשה

כאשר אתם מתכננים אירוע באולם אירועים בדרום, רצוי מאד לתכנן קודם כל את מבנה ההזמנה. אנו ממליצים לנקוב בשמו של האירוע ובשם של היזם (בעל השמחה, החברה היזמית או כל אדם אחר). כמו כן, כדאי יהיה לשכתב משפט חמים ומזמין שידרבן את המוזמנים להגיע, בתוספת פילפולים, דברי חוכמה, פתגמים ואפילו דברי חז"ל. את ההזמנה ניתן לשלוח בדואר, לחלק בעצמכם בקרב בתי המוזמנים, וכמובן להפיץ באמצעים אינטרנטיים כמו ווצאפ ופייסבוק. את תכנון האירוע עצמו כדאי יהיה לעשות עם ההפקה, אשר תציג את שירותיה לכם בתור לקוחות, וגם תמליץ על ספקי שירות נלווים שיעשו את האירוע למה שהוא: צלמי מגנטים לאירועים, תקליטנים, נגנים, קייטרינג, ועוד.

 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר