כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

בר מצווה

אירוע זה מציין את הגיעו של הילד לגיל 13. אירוע דומה נערך גם לבנות בהגיען לגיל 12, הלא הוא אירוע בת המצווה. כשאתם מתכננים אירועי מצווה, מומלץ מאד להסתמך על רעיונות מקוריים, לצד סדר יום אשר ידוע לכם מאירועים דומים שהתרחשו בעבר הקרוב. מעוניינים להבטיח הצלחה באירוע? כך תממשו זאת הלכה למעשה.

אתרו חברת הפקות המתמחה באירועים משפחתיים

חברה כזו היא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להוציא לפועל בר מצווה איכותית ובעלת ערך מוסף גם לקהל האורחים. חברה זו תוכל להציע לכם שלל של רעיונות מקוריים לגיבוש האירוע, תוך שילוב מוטיבים מאירועים דומים טיפוסיים. החברה תספק לכם נותני שירותים טובים ומנוסים כמו קייטרינג, צלם אירועים ושירותי תקליטנות, תאורה והגברה.

בחרו את המקום בו תבקשו לחגוג

בדרך כלל, הבחירה נעשית באופן הפוך. בוחרים את המקום, ובו כבר ישנה חברה הפקות שתסייע לכם. לכן, הדבר שהכי חכם לעשות יהיה קודם למצוא את האולם, ואם הוא מתאים לכם ברמת התפאורה, המקום הפנוי והמבנה שלו, נסו לבדוק את טיבה של חברת ההפקות העובדת בו. המקום בו תחגגו צריך להתאים לקונספט של האירוע אותו תבקשו להביע. ניתן לבחור בים אולם סגור בו חוגגים בדרך כלל בערב, או גן אירועים בו ניתן לחגוג גם ברדת החשכה וגם בשישי בצהריים.

בנו את האירוע, תוך גיבוש סדר היום במהלכו

תכננו את נאומי האירוע, ושלבו בעלי מקצוע במהלכו. שירותים כמו תקליטן וקייטרינג יישארו פעילים לכל אורך האירוע, וכך גם צלם האירועים, אולם ישנם שירותים שהענקתם תלוית זמן ומקום, כמו למשל מעגל מתופפים, הופעות וריקודים. אם החלטתם לעבוד עם מקצוענים מסוג זה, יהיה עליכם להשקיע בגיבוש סילבוס שידאג לכך שאף אומן לא יתנגש עם רעהו בעת מתן השירות. לשם כך, הכי חכם יהיה לדווח לחברת ההפקות על בעלי המקצוע תבקשו שישולבו באירוע, והיא תדע לשלבם באופן אופטימלי בלי שהדבר יפגע במאורעות קיימים אחרים שכבר גובשו באירוע.

הגיעו לאירוע רעננים ונכונים לחגוג ובגדול

מומלץ להגיע לאירוע כשאתם מלאי אנרגיות, רעננים ונכונים לחגוג למשל זמן ממושך. משפחה אשר בבר מצווה או בבת מצווה שלה שמחה ומאושרת תגרום כנראה לחוויה דומה גם בקרב רוב המוזמנים, מה שיתרום תרומה מכרעת להצלחת האירוע בפועל. 

 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר