כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

בת מצווה בדרום

מתכננים אירוע בת מצווה בקרוב? הרמוניה בגן הוא בדיוק המקום בשבילכם - מתחם אירועים יוקרתי בטבע לחגיגות משפחתיות מיוחדות במינן. הרמוניה בגן שמח לארח אירועי בר ובת מצווה במתחם הירוק בצומת כנות, ומציע לכם שירותי עיצוב והפקת בת מצווה, מטבח שף איכותי ומשובח, טכנולוגיה מתקדמת לתאורה והגברה מקצועיים, וליווי צמוד של צוות הגן. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

אולם לבת מצווה בדרום

צוות אירועים של פעם בחיים שמח להציג בפניכם את המדריך המקוצר למציאת אולם לבת מצווה בדרום. נשמח לעמוד לרשותכם.
 
כיצד יש לחגוג בת מצווה בגן אירועים? מהם הסממנים הבולטים לחגיגה מוצלחת וכיצד ניתן להפיק מכל בת מצווה את המירב? מה יש לעשות על מנת להבטיח שהאירוע שלכםיהיה האירוע המדובר ביותר? בראש ובראשונה צריך לחשוב מה יהיה באירוע. חשוב לבצע זאת לפחות מספר חודשים מראש לפני מועד הגיעתה של ילדתכם לגיל 12. שנית, יש לחתור לקראת ביצוע צעדים מעשיים לפי סדר: בחירת האולם, בחירת הספקים החיצוניים ועבודה נכונה עם הספקים מטעם גן האירועים. כך תעשו זאת נכון ובצורה משכנעת לדידם של האורחים שלכם.
 
בחרו אולם
 
את האולם יש לבחור בהתאם לגודלו ורמת התפאורה שלו. באשר לתפאורה – אף על פי שיש לה קודים עיצוביים, זהו תחום אישי במהותו: לא כל אולם ייחשב יפה בעיני כל אחד. לאחר שבחרתם את התפאורה שלכם, רצוי לבדוק גם את התאורה ולבצע את הבדיקה גם בלילה על מנת לקבל החלטה אם לחגוג בת מצווה בלילה או ביום. עניין אחרון באותו נושא: ודאו שגן האירועים מסוגל להכיל את כמות המוזמנים אשר הודעתם עליהם.
 
בחרו ספקים חיצוניים
 
ספקים חיצוניים הנם נגנים, זמרים, מעגלי מתופפים ובדרנים. מומלץ להתקשר איתם קודם ולקבל מהם הצעה ללוח הזמנים: הם פשוט מאד עמוסים ובמעט זמן שנשאר להם הם אולי יוכלו להגיע. לאחר מכן מסרו את העדכון מהם ליתר הספקים באירוע.
 
ספקים פנימיים
 
עובדי האולם: קייטרינג ותקליטן. מומלץ מאד לוודא הספקים מסונכרנים זה עם זה, ולעשות זאת יותר מפעם אחת כך שכל אחד יידע מי הוא נכנס. עוד ספקים שכדאי לכם להכיר טוב לפני שאתם מתחילים לתכנן את האירוע הוא חברת השכרת ציוד לאירועים - אינגו המציעה מבחר עשיר במיוחד של ציוד להשכרה לכל סוגי האירועים.
 
ללוגיסטיקה ותיאום פנו לחברת ההפקות
 
אין כמו חברת הפקות על מנת לארגן את כל הנקודות באירוע לסילבוס מסודר. זו בדיוק המומחיות של גן אירועים זה. חברת ההפקות של הגן תבצע עבורכם את כל מהלכי התיאום כך שלא תצטרכו לעבוד על כך לבד: כל שתצטרכו הוא לברר עם הספקים החיצוניים מהן השעות שלהם, ועל פי המתווה שלהם יש לרכז את האירוע כולו. בכל מקרה, כשחברת הפקות עומדת לצדכם אתם יודעים שאתם בדרך הנכונה לקראת אירוע חלק, מושלם, יפה וססגוני במיוחד שישאיר אתכם ואת חבריכם פעורי פה במלוא מובן המילה.
 
נשמח ללוות אתכם ביום המיוחד שלכם! צוות אירועים של פעם בחיים מזמין אתכם ליצור קשר לפרטים נוספים.

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר