כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

חופות

חופות הן החלק המרכזי בחתונות שלכם. זהו חלק שמאד כדאי לתכנן, ומאד מומלץ לתזמן אותו כמו שצריך ובאופן משכנע. חברת הפקות יכולה להציע שלל רעיונות למימוש מטרה זו, אשר יובאו כאן במאמר זה. לקוראים מובטח ידע איכותי בארגון חופות במהלך החתונה.

חופה הפוכה

זהו רעיון מקורי בו לוקחים חלק המתחתנים השונים. במסגרתו, דוחים את החופה לסוף האירוע. האורחים הגיעו? הגיעו. המתאבנים הוגשו? הוגשו. עכשיו כולם מצפים לחופה, לא? ובכן, במקום זאת, אתם תגישו לאורחים שלכם מנה עיקרית, קונצרט, מוסיקה מושמעת, וכל דבר שהם לא ציפו לו. בסוף האירוע, לאחר גמר סעודת המנה העיקרית, תערכו את החופה, ומיד לאחריה את הריקודים – כאקט של חגיגה לרגל שבירת הכוס.

סגנונות עיצוב לחופה

ישנם כל מיני סגנונות עיצוב בהם ניתן לתכנן חופות. באולמות מודרניים, בדרך כלל מדובר בסככה לבנה קבועה. זוהי החופה הסטנדרטית שקיימת ברוב מקומות האירועים. אולם – ניתן לעצב את המבנה באמצעות טפטים ואורנמנטים שונים לבחירתכם. במידה ואתם חוגגים בגן אירועים, ניתן לעצב חופה על עמודים, בעלת מראה כפרי ומקומי. בחירת עיצוב החופה חשובה מאד להעברת המסר העיצובי של האירוע, ולא רק העברת התוכן שיהיה בה (שהוא זהה ברוב החתונות היהודיות כאמור).

גיבוש התוכן בחופה

התוכן ייאמר ברובו המכריע על ידי הרב, כמובן. בשונה ממה שחשבתם בתור אורחים, הרבנים יודעים בדיוק מה הם הולכים להגיד, והם ישתפו אתכם בפרק הזמן בו ייקח להם לאת את דבריהם. אולם, באירוע האמתי יש גם מקרים בלתי מתוכננים. למשל, הסבא או האבא מבקשים להפריע לרב ולומר משהו שקשור למה שהוא אמר, או חבר קרוב מעוניין להוסיף לדברים. המקרים הללו נשמעים לא כל כך חשובים כי מדובר בשניות או דקות נוספות, לא יותר, אבל כאשר הם מצטברים, זה יכול להוביל לעיכוב סדר היום בחתונה. לכן, אם הרב הודיע לכם שיידרש X זמן, קחו X+n זמן לספיגת ההפרעות ולאי מניעת יכולתכם להמשיך במתכונת האירוע כמתוכנן.

אימון לקראת החופה

זה נשמע נדוש, אבל זה טקס שאתם המרכז בו! האם הייתם מופיעים באופן מקצועי בלי להתכונן? אותו דבר קורה בחופה. מומלץ לחתן להתאמן בשבירת הכוס, ולכלה ולאמה להתאמן על אקט שתיית היין. אימונים אלו יחסכו לכם מבוכה באירוע החופה האמתי.

 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר