כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב ואווירה

כל אירוע זקוק לעיצוב ואווירה ייחודיים. זה מה שעושה מהאירוע אירוע, ולא אסופה של אטרקציות ללא קשר מהותי ביניהן. העיצוב מתבטא במספר תחומים, וכינונו באופן מקצועי הוא שיוצר את האווירה אשר תכננתם ליצוק אל תוך האירוע שלכם.

עיצוב הביגוד לאירוע

חשוב בעיקר בחתונות ובטקסי חינה. בטקסים אלו הביגוד הוא ייחודי ולא שגרתי, מתבסס על חליפות מיוחדות ושמלות בוטיק נדירות. על מנת לגבש אירועים כאלו בצורה טובה, את פריטי הביגוד מומלץ לבחור בחנויות המתמחות בשיווקו, ולא בחנויות הבגדים הסטנדרטיות. בנוסף, כדאי להתייעץ עם נציגי חברת ההפקות כיצד תתלבשו על מנת שהאולם או גן האירועים יוכן במתכונת דומה לשם יצירת מרקם עיצוב אחיד לאירוע כולו.

עיצוב האולם או גן האירועים

אולם או גן האירועים צריכים להיות מעוצבים בהתאם לדרישות הדקורטיביות של האירוע. למשל "עיצוב וינטאג'" היא אמירה מאד רחבה. זה יכול להיות עיצוב עתיק בסגנון הווסט סייד סטורי, וזה יכוך להיות עיצוב עתיק בסגנון אירופה הקלאסית. גם לומר "עיצוב מודרני" זה משהו כוללני, אם לא יוצקים לזה כיוון: מודרני לבן הייטק או מודרני וינאי מבוסס עץ אדום, למשל. לעיצוב של המקום חלק משמעותי בתכנון האירוע שלכם, ומומלץ לחשוב היטב על תכנונו. חברת הפקת אירועים בטבע תוכל לסייע לכם להגיע לתובנות מעניינות בנושא.

עיצוב האווירה באירוע

עיצוב האווירה זה משהו שלא רואים אלא מרגישים. האם אתם מעוניינים באירוע עם ריקודים סוחפים ושירים קצביים או באירוע שקט ואטי? האם אתם מעוניינים באירוע גרנדיוזי, עוצמתי ורב תהודה או שמא אירוע שקט  הוא מה שצריך להתהוות? העיצוב של האווירה תלוי בכם, ומונחה למעשה על ידכם. חברת ההפקות, באמצעות התקליטנים ואנשי ההגברה והתאורה שלה, תדאג למימוש הרעיון שלכם הלכה למעשה. לעיצוב האווירה קשורים גם גורמים של עובדים בהכרח בחברת ההפקות אך יעבדו בשבילה לכבוד האירוע שלכם, כמו למשל נגנים חיים ומעגלי מתופפים במקרה של חתונות.

הכי חשוב – להגיע לכל אירוע שאתם יוזמים כשאתם רעננים ומלאי סיפוק

זה מה שיסגור את מלאכת העיצוב ויהפוך אותו לחד במיוחד. אם אתם מעוניינים שהאירוע שלכם יהפוך להצלחה, רק אתם יכולים לגרום לכך, בסופו של דבר. האמינו בצדקת דרככם, וצאו לאירוע בראש מורם ובבטחון עצמי מלא.

 

 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר