כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

קבלות פנים

קבלות פנים הנן החלק הפותח של האירוע. בין אם זו חתונה ובין אם זה אירוע מצווה, בין אם מדובר בברית, בריתה או אירוע עסקי, הוא מתחיל תמיד בקבלת פנים. זהו השלב בו חברת ההפקות מובילה את האורחים למקום ישיבתם, לאולם בו הם צריכים לקחת חלק באירוע, או פשוט לרחבת קבלת הפנים לצורך פתיחת סדר היום. כשאתם בוחרים חברות הפקות, תצטרכו לוודא שהן מתמחות בקבלות פנים לסוגי האירועים שאתם יוזמים. להלן דוגמאות למספר אירועים ולדרישות קבלת הפנים בכל אחד מהם.

קבלות פנים לחתונות

בחתונות, קבלות פנים יתבססו על זיהוי האורח, מסירת הפתקית עם מיקום השולחן, ובהתאם לצורך, מענה על שאלותיו. על חברת ההפקות לספק לו מידע אם הוא הגיע לחתונה של הזוג הנכון, במקרה שמדובר במתחם ובו מספר מתחתנים במספר אולמות מקבילים. בנוסף, על החברה לספק מידע על מיקום תיבת המתנות במידה והאורח יהיה מעוניין לשים מעטפה בפנים.

קבלות פנים לאירועי מצווה

קבלות פנים אלה זהות במתכונתן לאלה של החתונות: זיהוי האורח, בדיקה שהוא הגיע לאירוע הנכון, מסירת הפתקית עם מיקום השולחן, והדרכה לגבי מיקומים שונים באולם, כמו מיקום תיבת המתנות, וכל שאלה אחרת שתישאל על ידי האורח.

קבלות פנים לבריתות

קבלות הפנים לבריתות זהות לקבלות הפנים בחתונות ואירועי מתווה: זיהוי האורח, בדיקה שהוא הגיע לאירוע הנכון, מסירת התפקית עם מיקום השולחן, והדרכה לגבי מיקומה של תיבת המתנות, ואטרקציות נוספות בהן יתעניין האורח כשיפגוש בנציגי חברת קבלת הפנים.

קבלות פנים לכנסים וימי עיון

כאן, קבלת הפנים היא שונה. נציגי חברת ההפקות צריכים, בנוסף לזיהוי האורח, לזהות לאיזו מחלקה בכנס או ביום העיון הוא שייך, ולסייע לו להגיע לשם. במידה ומדובר באירוע מודולרי, בו כל אורח צריך לעבור את כל שלבי האירוע, נציגי החברה צריכים להראות לאורח היכן נמצאת נקודת ההתחלה בה האירוע יוצא לדרכו.

מומלץ להפקיד את מלאכת קבלת הפנים בידיה של חברת הפקות מנוסה

חברת הפקות מנוסה תיתן יחס מכבד ומזמין לכל אורח, ותוכל לסייע גם לכם בתור יזמי האירוע, לספק לכם אנשי מקצוע מעולים בכל תחום ולדאוג שהאירוע ייצא לדרכו באופן אשר תוכנן על ידיכם זה מכבר. 

 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר