כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

אירועים בדרום זה אירועים של פעם בחיים

מחפשים גן אירועים בדרום? אירועים של פעם בחיים הוא המקום בשבילכם! אירועים של פעם בחיים ממוקם בצומת כנות, במתחם הטבול בטבע וירוק, מזמין אתכם לחגוג אירועים מיוחדים במינם. גן האירועים הרמוניה בדרום הארץ הנו המקום המושלם לאירועים משפחתיים, חתונות, חגיגת מצווה, ברית ובריתה, ואירועים למגזר העסקי, כגון ימי עיון והשקה, כנסים ועוד. צוות אירועים של פעם בחיים שמח לעמוד לרשותכם בכל עת.
 

אירועים בדרום - מדריך למציאת הגן המושלם 

צוות אירועים של פעם בחיים שמח להציג בפניכם את המדריך למציאת גן האירועים בדרום, נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

בדקו את תפאורת הגן
 
חשוב לבחון את שביעות רצונכם מהשולחנות, הכסאות, המדשאות וכל סממן אחר שמעיד על חיצוניות בגן האירועים. חשוב להתחבר באמת ובתמים לנעשה שם ולא לחוש שההתבוננות שלכם בגן האירועים נובעת מאיזושהי התפשרות.
 
בדקו את התאורה בגן
 
עקבו אחר פעולת הפרוז'קטורים ופנסי האירוע, כולל הנורות הצבעוניות לאורך הגן. בצעו בדיקה גם ביום וגם בלילה על מנת לקבל החלטה לגבי הנוף המועדף לכם בגן האירועים.
 
ודאו שהגן יכול לאכלס את כמות הנוכחים שהזמנתם
 
חשוב לוודא זאת יותר מפעם אחת ובשום פנים ואופן לא להסתפק בכתובים. חשוב שהווידוא ייעשה לאחר שגורם חי המועסק בגן האירועים ייאשר לא רק את היכולת לארח אלא גם את קיום האירוע ברווחה וללא צפיפות ברחבי גן האירועים: לא בישיבה ולא בעת ההסתובבות בזמנים הפנויים.
 
בדקו האם גן האירועים לא מכיל צמחים שאתם אלרגיים אליהם
 
יש גני אירועים עם דשא חי ולא דשא סינטטי, וזה צמח שיש לא מעט אלרגיים אליו. חשוב לוודא שאם אתם אלרגיים לצמח מסוים הוא לא יימצא בגן האירועים, וכמובן שאם גן האירועים מתבסס עליו מוטב כי תמצאו מקום אחר לחגוג בו.
 
בחרו את שירותי האירוע
 
קייטרינג ותקליטן: שירות קל יחסית המסופק מטעם גן האירועים. חשוב לוודא שיש מספיק מנות מיוחדות בתפריט לצמחוניים וטבעוניים, ורגישים ללקטוז וגלוטן. ודאו שהתקליטן משמיע את חומר ההאזנה שלכם, ושהוא מתואם עם ספקים חיצוניים: מוזיקאים, בדרנים, מפעילי אירועים וכד' שבחרתם, ככל הנראה, להזמין כדי להעשיר את האירוע. מדובר על אנשים פרטיים שאינם מטעם הגן ולכן חשוב מאד לסנכרן בינם לבין עובדיו.
 
ודאו שהאירוע "עומד"
 
גשו כמה ימים לפני פתיחת האירוע בדרום – לגן האירועים שבחרתם, ודאו שמערכת הסראונד, הסאונד והתאורה עומדות כפי שכיוונתם אותן, ודאו שסדר הפעולות באירוע ידוע לכולם. כעת מה שנשאר – להוציא לדרך את האירוע האמתי, ואנו מאחלים לכם כמובן הצלחה יתרה ביישום כל שלב ושלב לקראת חגיגתכם הגדולה.
 
נשמח ללוות אתכם ביום המיוחד שלכם! צוות אירועים של פעם בחיים, גן אירועים בדרום, מזמין אתכם ליצור קשר לפרטים נוספים.
 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר