כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

ימי עיון

עומדים לפני תכנון יום עיון? את המידע הזה לא כדאי לכם להפסיד! כאן נשתף אתכם בתובנו מעניינות לגבי גיבושו של יום העיון כך שייצג אתכם בכבוד ויטביע רושם חיובי בקרב המוזמנים. ימי עיון הם ימים בהם מתקיים דיון על נושא מקצועי מסוים, או ימים בהם אנשים באים ללמוד נושא חדש לחלוטין. לחילופין, ישנם ימי עיון אליהם מגיעים אנשים עם ידע באותו הנושא על מנת לחדדו ולשפרו. לכן, מטבע הדברים מדובר ביום מורכב, ארוך, כזה אשר יצריך הפסקות ויציאה לארוחות איכותיות ומשובחות. ביום כזה רק חברת הפקות המתמחה בימי עיון תוכל לסייע בארגונם כך שיצאו לפועל באופן הטוב ביותר האפשרי עבורכם.

גיבוש סדר היום ביום העיון

סדר היום צריך להתבסס על דברי פתיחה, ולאחריהם יציאה לדיונים או לנושאי הלימוד. לפני כל אלו, רצוי לתבל את האירוע בקבלת פנים המבוססת על מוזיקת רקע ומתאבנים שיוגשו לקהל או ייאספו על ידו בהגשה עצמית. אמנם אנו לא עוסקים בנושא של יום העיון עצמו, אבל מניסיוננו עם פרויקטים דומים, מומלץ להתחיל מנושאים קלים ולהמשיך את סדר היום בנושאים המורכבים יותר על מנת ליצור עניין, ציפייה ולהיטות להישאר מצד הקהל.

כך רצוי להכין את מקום האירוע ליום העיון

אנו ממליצים לשים שלטים וסמלילים (LOGOS) העוסקים בנושא של אותו יום עיון. במידה וזהו יום עיון בו יש דיונים, או נושאי לימוד, יש לציין את השמות של מנהלי הדיון או המרצים השונים, ואת הנושאים עליהם ידברו. כמו כן, כדאי לציין בכניסה לאירוע את המיקומים בתוך החלל של כל קבוצת דיון או לימוד. במידה ומדובר ביום עיון מודולרי, בו אין בחירה, וכל אורח צריך לעבור את כל הדיונים/נושאי הלימוד לפי שלבים, מומלץ לסמן את מקום התחלת היום, ולהכין שלטי הכוונה למקומות בהם הוא ימשיך להתקיים.

שירותים שאתם צריכים ביום העיון

קייטרינג – יספק מנות פתיחה, מנות עיקריות לאורחים וכיבוד במהלך סדר היום.

צלם – יתעד את האירוע. מומלץ לבצע גם תיעוד בווידאו לצרכי תדמית.

צוות קבלת פנים – יסייע בקבלת פני האורחים, ויעבוד לצדכם במידת האפשר בהכוונת האורחים ליעדים השונים ביום העיון: כיתות הלימוד וקבוצות הדיון השונות.

  

 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר