כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

כנסים

ארועים מסוג זה הנם ממשפחת הארועים העסקיים. מטרתם היא להציג נושא מסוים ממגוון רחב של אספקטים, החל מהיבטים מסחריים, בהם כמה מתחרים מציגים את הידע והשירותים שהם מעניקים באותו נושא, כל אחד בדוכן שלו, ועד להיבטי תוכן בהם ישנו דיון על הנושא. על מנת לארגן את הכנסים שלכם ללא תקלות ובצורה מרשימה שתטביע חותם על המוזמנים, זה מה שמומלץ לעשות בשלבי ההיערכות.

עבדו עם חברת הפקות המתמחה בכנסים

רק חברת הפקות מנוסה, אשר השיקה ארועים עסקיים, לצד חתונות וארועים משפחתיים תדע לעזור לכם ביצירת כנס איכותי ומשכנע. החברה תבחן את ההיבטים הלוגיסטיים השונים שיהיה בהם צורך באירוע, למשל ארוחה חמה, קבלת פנים, הצבת דוכנים, ועוד, ותדאג כי ספקי שירות איכותיים יעמדו לצדכם בזמן אמת במהלך הכנס.

את מקום הכנס מומלץ לבחור על פי המבנה שלו ומספר המוזמנים

אם מדובר בכנס שנועד לעורר דיון על נושא מסוים, טוב תעשו אם תתמקמו באולם ישיבה או עמידה, עם במה מרכזית לנואמים. אם מדובר בכנס שהוא כנס מסחרי, בו כל מתחרה מציג את מה שיש לו להציע, מומלץ להתמקם באולם אשר נועד להצגה בדוכנים. בשני המקרים חשוב מאד לדאוג למקום לכל המוזמנים, ולסגור רק במקום שאתם בטוחים כי יוכל להכיל את כל האורחים שלכם ללא צפיפות.

כך תפרסמו את הכנס בקרב המוזמנים

כדאי ליצור עמם דיאלוג דרך תכנות תקשורת ורשתות חברתיות על מנת לבדוק אם יש BUZZ רעיוני ראשוני בכלל. אם נוכחתם לדעת שאנשים צפויים להגיע לכנס שלכם, יש לעבוד על הכנת ההזמנות לאירוע, בה יירשם שם הכנס, הנושאים בהם הוא יעסוק, ושמות המציגים/המוכרים במידה ומדובר בכנס מסחרי, עם מעט מילות מפתח על המוצרים והשירותים בהם הם יעסקו.

הכנות לכנס ביום הכנס

מומלץ להתייצב להכנות לכנס כבר במהלך השעתיים האחרונות לפני פתיחתו. אנשי חברת ההפקות יחכו לכם במקום בו החלטתם לקיים את הכנס ויסייעו בהכנות לאירוע. במהלכן, מומלץ לבדוק את כל מה שקשור ללוגיסטיקה של הכנס: תאורת המקום, מערכת ההגברה, וכן לעבור על מיקומי הדוכנים השונים שיוצבו בכנס, או במיקומי הישיבה/עמידה של הקהל במידה וזה כנס ללא דוכנים.

 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר