כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

מקומות לבריתה

 
כאן תוכלו למצוא פריטי מידע חשובים אודות מקומות לבריתה. הפריטים לא יעסקו בתכנון האירוע, אלא פשוט יספקו לכם דוגמאות טיפוסיות של מקומות לחגיגת בריתה, לצד דוגמאות טיפוסיות קצת פחות. מה שבטוח, כאן תוכלו למצוא רעיונות מגוונים היכן לחגוג את הבריתה של הבת שלכם שזה עתה נולדה!

אולם אירועים בעיר ובסביבתה

 
אולמות אירועים לרוב מעוצבים בסגנון אורבני. האולם יכול להכיל אלמנטים עתיקים: עץ, או עזרי מתכת הצבועים בצבע עץ, או שהוא יכול להתבסס על העיצוב המודרני הכסוף-לבן. באולם כזה, מספר אלמנטים חיוניים לעיצובו האורבני: בימות ומשקופים מרובעים, רהיטים עם פאות, ולא בעיצוב קטום או עגול, ועוד. על פי רוב, אולם כזה יתאפיין גם בגרמי מדרגות קטנים פנימיים בתוכו ויכיל גם קרניזים – עמודים מעוצבים בסגנון יווני או מזרח אירופי. באולם אירועים כזה – מומלץ לחגוג אם התכנון הוא לעשות זאת בסגנון אורבני, אך חשוב להיות עוד יותר ממוקדים, ולדעת האם ההעדפה היא אולם אורבני עתיק או אולם מודרני בסגנון חדש.
 
גן אירועים בסגנון עירוני
 
גן אירועים שכזה הוא גן אשר האולם נמצא בחזיתו מכל זווית שלא רואים. הוא מורכב ממבואת כניסה גבוהה, ונראה כמו קוביית מגוז: קטן מרחוק וגדול מקרוב. גן אירועים בסגנון הזה יכול להיות מעוצב בסגנון מלכותי, בסגנון רומאי, ואפילו בסגנון עתיק על בסיס דקים ודשא, כשמבואת הכניסה לאולם מעוצבת בהתאם.  
 
אולם אירועים כפרי
 
מקומות לבריתה מסוג זה ייראו לכם כמו מבנה בלב הכפר: מסבאת בוקרים, חוות סוסים מבפנים, ועוד. אולם אירועים זה יעוטר על טהרת העץ, בגן שלו יהיו דקים ובתוכו – פרקטים ברמת גימור גבוהה. לרוב, המשקופים והשולחנות שלו יעוצבו בצורה עגולה או אליפטית, סממן מובהק בניסוח עיצובים כפריים. אולם סנס אירועים מתאים לכל המתעניין בחגיגת בריתה בסגנון כפרי.
 
גן אירועים כפרי
 
גן אירועים המעוצב בשתי דרכים: עם אריחי עץ גדולים (דקים), או עם אריחי עץ קטנים (פרקטים מיוחדים להתקנה בגינה). גם הדוכנים, הריהוט, וכל מה שמסביב יהיה עשוי עץ. לרוב, הצמחייה בגן תהיה אותנטית ולא מלאכותית. הגן מיועד לחוגגים בסגנון כפרי, המעוניינים בחגיגה בחוץ ולא בשטח מקורה.
 
למידע נוסף על מקומות לבריתה – פנו אלינו ונשמח לסייע לכם לבחור אותם!

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר