כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

מקומות לבת מצווה

 
גיבוש מקומות לבת מצווה ובחירתם הסופית אינם פשוטים בשל המגוון הרב שניתן לבחור ממנו. לכן, החלטנו לתמצת לכם את עיקריו ולאפשר לכם לבחור מקומות משמחים לחגיגת בת מצווה. המקומות הללו ישרו שמחה רבה לכלת בת המצווה, לכם, ולחברים ולחברות שיבואו. בנוסף, אם בתום שורות אלו לא תדעו מה לבחור ניתן לפנות אלינו ולזכות לייעוץ והכוונה לקראת בחירת במקום בהתאמה אישית על פי תחומי העניים ונתוניה של הבת שלכם, ידידיה וחברותיה, וכמובן – על פי הרצון שלכם כהורים.
 
אולם לחגיגת בת מצווה
 
אולם בו נהוג לארח בנות מצוות. האולם מעוצב בהתאמה אישית להעדפותיה של הבת שלכם. ניתן לבחור מגוון אולמות ממתחם האולמות לחגיגה מושלמת. צוות ההפקות יציג את האולמות ויאפשר לכם לבחור ממנו את מה שהכי עונה על הציפיות שלכם למימוש חגיגה חסרת פשרות.
 
גן אירועים לבת מצווה
 
גן אירועים אשר נהוג לחגוג בו בת מצווה. בדומה לאולם, גם הוא מתחם סגור ומגודר, אבל הוא מארח תחת כיפת השמים בדומה לגן ציבורי או חיצוני. גן האירועים יהיה מעוטר ומפואר, מאופיין בשלל סוגי צמחייה, שבילי הליכה מפוארים ודוכני בוטיק להגשת מזון, כולל הגשת מלצרים ברחבי השולחנות, בדומה לנעשה באולם. בדומה לאולם, גם את גן האירועים ניתן לבחור על פי העדפותיה של הבת שלכם.
 
אולם משולב גן אירועים
 
רוב הציבור בוחר לחגוג בדרך זו, שכן מדובר במקום שהוא גם האולם וגם הגן, כאשר חלוקת התפקידים היא ברורה: הגן משמש לקבלת הפנים ופתיחת אירועי בת המצווה, והחלק העיקרי של בת המצווה נחגג בתוך האולם. חלוקה זו מאפשרת גיוון של מצבי אקלים מהם נהנה הלקוח, וגיוון סוגי תפאורה. ניתן לבחור מקומות לבת מצווה מעין אלו על ידי הבת בהתאמה אישית מתוך מבחר אשר יוצג לכם.

בת מצווה בשטח
 
כאן, אנו מציגים לכם את הכובע שלנו כחברת הפעלות. ניתן לצאת לשטח ולממש פעילות לבת מצווה בהזמנה אישית. אם אינכם יודעים או בטוחים כיצד לעשות זאת, אנו כחברת הפעלות נסייע לכם לגבש פעילות שתתאים לבת שלכם, ולמוזמניה, כך שתוכתר בהצלחה ותזכה את בתכם בהנאה מרובה.
 
להתאמת מקומות לבת מצווה צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם להגשים חלום!

 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר