כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

רעיונות לעיצוב אירועי מצווה

אם גם אתם שואפים לייצר רעיונות מקוריים לאירועי בר או בת המצווה של הבנים והבנות שלכם, להלן כמה עובדות שבחברות ההפקות המפורסמות בתל אביב והמרכז לא היו רוצים שתדעו. אבל, לקוח שבא כשהוא מצויד באותם רעיונות יזכה את עצמו לבטח באירוע הרבה יותר טוב ממה שקורה בדרך כלל, עם הירתמות מלאה של צוות ההפקה.

בחירת מופיעים חיים על פי סגנון המוזיקה המועדף על החוגג

בדרך כלל, הספקים ובעלי האולמות מספרים לכם על זמר הבית פלוני או על נגנית הבית אלמונית, ומדרבנים אתכם לשכור את שירותיהם כי "רבים וטובים עשו זאת לפניכם", או בכל מיני נימוקים דומים. ככל שהאולם אינו בחוזה עם אותם נגנים, יש לכם את הזכות המלאה להכניס את הנגנים שלכם. הדבר נכון גם לגבי תקליטנים. יחד עם זאת, עמידה על שלכם בהתאם לאדם מסוים שאתם מבקשים שיעבוד באולם עלולה ליצור מתח מול הנהלת האולם, ולכן על מנת ליישב את זה, העצה שלנו היא לספר להם שמעניין אתכם סגנון X ואתם חושבים שאדם Y הוא שמתאים לכך ביותר.

בחירת צלמים המבצעים את האפקטים שדורש החוגג

ישנם צלמים המסתפקים בצילום תמונות ומסירתם ללקוח, לצד צלמים שבאים עם קונספט מעניין יותר לאירוע, כמו למשל יצירת קיר הוליוודי ותליית תמונות ממגנטים ומסירתם ללקוח. צלמים בעלי יכולות כאלה ושירותים מסוג זה – הם אנשי המקצוע שאתם צריכים באירוע שלכם.

בחירת אולם במתחם – עדיפה על בחירת אולם בודד

תפאורה ורכוש קבוע זה לא משהו שלרוב ניתן לשנות באולם, ולכן על מנת למצוא את המקום שמתאים לחגיגה שלכם, אנחנו ממליצים על מתחם אירועים. רק במתחם אולמות אירועים בשרון - אגדת דשא תוכלו למצוא המון אולמות בהמון עיצובים, ולאתר את זה שהכי אהבתם. מבחינת רמת תאימות לוגיסטית, יש כאן עוד עניין לא פחות חשוב: כמות האורחים. לא כל אולם יכול לאכלס כל כמות אורחים, ובמתחם אתם מגדילים מאד את הסיכוי למצוא את המקום שמתאים לסדרי הגודל של האירועים שאתם מבקשים ליזום. במתחם אירועים גדלים אם כן, מאד הסיכויים שלכם למצוא את המקום האולטימטיבי עבורכם.

למידע ופרטים נוספים על רעיונות לעיצוב אירועי מצווה ניתן לפנות אלינו!

 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר