כנסים
 
ימי עיון
 
 
בר מצווה
 
בריתות
 
 
חופות
 
קבלת פנים
 
עיצוב ואווירה
 
 
 
 
 
 
 
 

 

שמלות כלה

בחירת שמלות כלה היוותה מאז ומעולם אתגר לכל כלה, גם אם מדובר במישהי שיש לה ניסיון אומנותי או אחר עם שמלות וחצאיות. שמלות כלה זו רובריקה שונה, המצריכה מחשבה שונה מזו של עיצוב שמלות בדרכים אחרות. יחד עם זאת, כן ניתן להביא השפעות אומנותיות המוכרות לכלה על מנת לנסח עיצוב שמלת כלה משכנע ומפנק במיוחד.

אם איננו יודעות כיצד לנסח עיצוב לשמלת הכלה, מה מומלץ לעשות?
 
למעשה, כל שלב בארגון החתונה הכי טוב והכי כדאי ליישם עם חברת הפקות. חברת הפקות אמונה על קשרים עם כל ספק המוכר מוצרי איכות לחתונה, וזה כולל גם מעצבי שמלות כלה מן המעלה הראשונה. חבירה למעצב בהמלצה של חברת ההפקות מהווה צעד נדרש, שכן חברת ההפקות לא רק בוחרת מעצבים מצטיינים אלא גם כאלה שיש להם יכולת התקשרות טובה עם כלות ללא ניסיון, כמוכן, והם יכולים לחשוב עמן בייחד בצורה יעילה על רעיונות לגיבוש שמלת כלה, ועיצובה באופן שיתאים לאירוע וישמח את הכלה.
 
אלו סוגי שמלות כלה קיימות בדרך כלל?
 
ניתן למצוא שמלות כלה קלאסיות על בסיס צבע לבן שלג, ללא אלמנטים שקופים. זו שמלת מינימום, בעלת צורה משולשת כמו של כלות שרואים בדרך כלל בציורים ובסרטים. השמלות הללו יכולות להתאים באופן מידי לכל כלה שלא מעוניינת להקדיש לעיצוב זמן רב אך כן רוצה להיראות טוב בחתונתה. הבעיה עם השמלות הללו שהן לא מתאימות לכל כלה, רק לכזו שיש לה גזרה רזה וקטנה. כלות גבוהות, מלאות את שתיהן גם יחד יצטרכו שמלות המתאימות למידות הגדולות. בתחום הוינטייג' ניתן למצוא לא מעט דגמים שכאלה. שמלות נוספות שמומלץ לשים לב אליהן הן שמלות לבנות בשילוב אלמנטים שקופים כמו רשתות מחשוף או חלונות באזור הגב העליון. שמלות אלו מעוצבות בשלל סגנונות וצורות ומותאמות לכלות באופן אישי. ניתן לשבת מול המעצב ולהגיע לנוסחת עיצוב שמלות המותאמת למקרה שלכן ללא עוררין.

מה מומלץ להוסיף לשמלות כלה מעוצבות?
 
אצלנו בתחום עיצוב קטלוג שמלות כלה 2017 נהוג הביטוי "כל המוסיף גורע", או "כל המוסיפה גורעת" במקרה שלכן. יחד עם זאת, כן מקובל להוסיף אבנים טובות, יהלומים, ואפילו רצועות בד דקיקות שאינן לבנות, למשל רצועות מוזהבות, להכנסת "פלפל" לשמלות שלכן – כך שמחד הן יישארו לבנות בגוון הדומיננטי ומאידך ייראו מיוחדות במינן, בהתאמה לסגנון העיצוב שלכן.
 

בלוג     אודות     דיל חתונה    צור קשר